Skip Navigation Links

 

انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران


ضمن تشكر از پيگيري هاي دانشجويان دكتري تخصصي توليد مثل از عضويت پيوسته در انجمن علمي جنين شناسي و بيولوژي توليد مثل، نظر مشاور محترم حقوقي انجمن بشرح ذيل تقديم ميگردد. مسئوليت تطابق مدارك اعضاء و صدور مجوز عضويت در انجمن با سركار محترم خانم دكتر افتخاري، عضو هيات مديره انجمن و هيات علمي پژوهشگاه رويان مي باشد. با عنایت به بند 8 اساسنامه انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران عضویت پیوسته دانشجویان دکتری تولیدمثل در انجمن و شرکت در جلسه مجمع عمومی تنها در صورتی ممکن است که: دارای مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته های علوم پایه پزشکی و دامپزشکی شامل بیوشیمی بالینی، ایمونولوژی بالینی، علوم تشریح، بیولوژی، فیزیولوژی، ژنتیک پزشکی، علوم آزمایشگاهی باشند. یا در دوره فوق ليسانس پایان نامه خود را در حوزه جنین شناسی (تجربی یا بالینی) به اتمام رسانیده و دفاع کرده باشند. و مدرکی مبنی بر اینکه در حال حاضر در زمینه جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل فعالیت دارند، ارائه دهند.
اميدوارم كه با اين اطلاع رساني زمينه براي عضويت دانشجويان محترم فراهم گردد.

برای عضویت پیوسته/وابسته در انجمن به لینک ثبت نام عضو جدید مراجعه فرمایید.


دومین کنگره بین المللی تولیدمثل ISERB 2016 و اولین کنگره بین المللی علوم سلامت باروری و فرزندآوری ICRHC 2016
كنگره دوقلویی در سه روز 1، 2 و 3 خردادماه 1395 در تهران و به شكل ارائه مقالات تخصصی، پوستر و سخنرانی‌های جامع در قالب پانل‌های تخصصی و بحث‌های گروهی برگزار خواهد شد.
محورهای پانل های کنگره "تولید مثل" عبارتند است از: گامتوژنز و لقاح ...

 

کنگره های پیشین :


شعب انجمن که با هدف گسترش فعالیتها در استانهای کشور تشکیل شد وظایفی از جمله برگزاری جلسه ماهانه هیئت مدیره و ارسال صورتجلسه آن به دفتر مرکزی انجمن در تهران، همکاری با دبیرخانه علمی و اجرایی در ارتباط با امور جاری انجمن، برگزاری حداقل 2 کارگاه و 5 سخنرانی علمی در سال و مشارکت در برگزاری کنگره های علمی سالانه انجمن را عهده دار می باشد.

 

شعب انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران

آخرین گزیده ها : برنامه ها ●  گزارش ها


برنامه های اخیر
گزارش های اخیر


گزیده خبرهای اخیر مرتبط با انجمن لیست خبرها
سایت و پوستر دومین کنگره بین المللی تولیدمثل - ISERB 2016

کلیات انجمن

هدف اصلی انجمن جنین شناسی و بیولوژی تولید مثل ایران ترویج علم جنین شناسی بالینی و علوم پایه بیولوژی تولید مثل در سطح جامعه دانشگاهی، دانشجویان، عموم مردم و نیز زوج های ناباروراست.
این انجمن از طریق برنامه ریزی و تسهیل پژوهش های پایه و بالینی و کاربردی و همچنین، کمک به انتشار نتایج آن، با گسترش مرزهای علم دراین حوزه و بالابردن سطح آگاهی دانشمندان، پزشکان و عموم مردم، به ویژه زوج های نابارور، می کوشد تا به رشد فعالیت ها در این عرصه کمک کند.
این انجمن با احترام به فعالیت های تخصصی دیگر حوزه های علمی مرتبط، مانند زنان و زایمان، آندرولوژی و ... یاری گرفتن از تجربه ها و دستاوردهای آنان، گام خواهد برداشت.

فراخوان پذیرش عضو

اعضاء هیات موسس با کمال افتخار به استحضار همکاران گرامی، اعضاء محترم هیات علمی و دانشجویان محترم می رساند، انجمن علمی جنین شناسی به تصویب کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی رسیده و آماده پذیرش عضو می باشد.
دانشجویان و دانش آموختگان رشته های علوم پایه پزشکی، بیوشیمی، ایمونولوژی، سلولی _ مولکولی، بیولوژی تکوینی، بیولوژی تولیدمثل، زیست شناسی، پزشکی، دامپزشکی، پیراپزشکی، پرستاری، مامایی و رشته های مرتبط می توانند از هم اکنون با مراجعه به سایت انجمن و مطالعه اساسنامه و شرایط عضویت، نسبت به پر نمودن فرم ثبت نام و پرداخت هزینه آن نسبت به تکمیل مدارک عضویت خود اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر ...

فرم عضویت ...