Skip Navigation Links

 

انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران


اطلاعیه دعوت به شرکت در مجمع عمومی سالیانه انجمن و مراسم انتخابات دور دوم هیات مدیره

بدینوسیله از کلیه اعضای انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران دعوت می گردد در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات دوره دوم هیأت مدیره که در تاریخ سوم خرداد ماه 1394 ساعت 17 در مرکز بین المللی همایشهای رازی به آدرس : تهران بزرگراه شهید همت غرب، تقاطع شیخ فضل الله نوری و شهید چمران، برگزار می گردد، حضور به هم رسانید.
دستور جلسه: تصویب ترازنامه مالی انجمن، برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بررسی امور جاری انجمن

دکتر محمدمهدی آخوندی، رییس انجمن
مجمع عمومی

برنامه سمینار: كنگره در سه روز 2، 3 و 4 خردادماه 1394 در تهران و به شكل ارائه مقالات تخصصی، پوستر و سخنرانی‌های جامع در قالب پانل‌های تخصصی و بحث‌های گروهی برگزار خواهد شد.
محورهای پانل های کنگره "تولید مثل" عبارتند است از: گامتوژنز و لقاح ... سایت کنگره تولیدمثل - ISERB 2015
کنگره تولیدمثل

پیرو مصوبات هیئت مدیره مورخ 30/7/92 و 26/9/92 شعب استانی انجمن در پنج استان اصفهان، کرمانشاه، خوزستان، چهارمحال و بختیاری و آذربایجان غربی مورد تأیید قرار گرفت. این شعب که با هدف گسترش فعالیتهای انجمن در استانهای کشور تشکیل شد وظایفی از جمله برگزاری جلسه ماهانه هیئت مدیره و ارسال صورتجلسه آن به دفتر مرکزی انجمن در تهران، همکاری با دبیرخانه علمی و اجرایی در ارتباط با امور جاری انجمن، برگزاری حداقل 2 کارگاه و 5 سخنرانی علمی در سال و مشارکت در برگزاری کنگره های علمی سالانه انجمن را عهده دار می باشد.
شعب استانی
برنامه های آموزشی اخیر آرشیو برنامه ها


برنامه های آموزشی
javascript


گزیده اخبار انجمن لیست خبرها
کلیات انجمن

هدف اصلی انجمن جنین شناسی و بیولوژی تولید مثل ایران ترویج علم جنین شناسی بالینی و علوم پایه بیولوژی تولید مثل در سطح جامعه دانشگاهی، دانشجویان، عموم مردم و نیز زوج های ناباروراست.
این انجمن از طریق برنامه ریزی و تسهیل پژوهش های پایه و بالینی و کاربردی و همچنین، کمک به انتشار نتایج آن، با گسترش مرزهای علم دراین حوزه و بالابردن سطح آگاهی دانشمندان، پزشکان و عموم مردم، به ویژه زوج های نابارور، می کوشد تا به رشد فعالیت ها در این عرصه کمک کند.
این انجمن با احترام به فعالیت های تخصصی دیگر حوزه های علمی مرتبط، مانند زنان و زایمان، آندرولوژی و ... یاری گرفتن از تجربه ها و دستاوردهای آنان، گام خواهد برداشت.

فراخوان پذیرش عضو

اعضاء هیات موسس با کمال افتخار به استحضار همکاران گرامی، اعضاء محترم هیات علمی و دانشجویان محترم می رساند، انجمن علمی جنین شناسی به تصویب کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی رسیده و آماده پذیرش عضو می باشد.
دانشجویان و دانش آموختگان رشته های علوم پایه پزشکی، بیوشیمی، ایمونولوژی، سلولی _ مولکولی، بیولوژی تکوینی، بیولوژی تولیدمثل، زیست شناسی، پزشکی، دامپزشکی، پیراپزشکی، پرستاری، مامایی و رشته های مرتبط می توانند از هم اکنون با مراجعه به سایت انجمن و مطالعه اساسنامه و شرایط عضویت، نسبت به پر نمودن فرم ثبت نام و پرداخت هزینه آن نسبت به تکمیل مدارک عضویت خود اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر ...

فرم عضویت ...