Skip Navigation Links

 

انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران


ضمن تشكر از پیگیری های دانشجویان دكتری تخصصی تولید مثل از عضویت پیوسته در انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولید مثل، نظر مشاور محترم حقوقی انجمن بشرح ذیل تقدیم میگردد. مسئولیت تطابق مدارك اعضاء و صدور مجوز عضویت در انجمن با سركار محترم خانم دكتر افتخاری، عضو هیات مدیره انجمن و هیات علمی پژوهشگاه رویان می باشد. با عنایت به بند 8 اساسنامه انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران عضویت پیوسته دانشجویان دکتری تولیدمثل در انجمن و شرکت در جلسه مجمع عمومی تنها در صورتی ممکن است که: دارای مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته های علوم پایه پزشکی و دامپزشکی شامل بیوشیمی بالینی، ایمونولوژی بالینی، علوم تشریح، بیولوژی، فیزیولوژی، ژنتیک پزشکی، علوم آزمایشگاهی باشند. یا در دوره فوق لیسانس پایان نامه خود را در حوزه جنین شناسی (تجربی یا بالینی) به اتمام رسانیده و دفاع کرده باشند. و مدرکی مبنی بر اینکه در حال حاضر در زمینه جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل فعالیت دارند، ارائه دهند.
امیدوارم كه با این اطلاع رسانی زمینه برای عضویت دانشجویان محترم فراهم گردد.

برای عضویت پیوسته/وابسته در انجمن به لینک ثبت نام عضو جدید مراجعه فرمایید.


دومین کنگره بین المللی تولیدمثل ISERB 2016 و اولین کنگره بین المللی علوم سلامت باروری و فرزندآوری ICRHC 2016
كنگره دوقلویی در سه روز 29، 30 و 31 اردیبهشت 1395 در تهران و به شكل ارائه مقالات تخصصی، پوستر و سخنرانی‌های جامع در قالب پانل‌های تخصصی و بحث‌های گروهی برگزار خواهد شد.
محورهای پانل های کنگره "تولید مثل" عبارتند است از: گامتوژنز و لقاح ...

 

کنگره های پیشین :


شعب انجمن که با هدف گسترش فعالیتها در استانهای کشور تشکیل شد وظایفی از جمله برگزاری جلسه ماهانه هیئت مدیره و ارسال صورتجلسه آن به دفتر مرکزی انجمن در تهران، همکاری با دبیرخانه علمی و اجرایی در ارتباط با امور جاری انجمن، برگزاری حداقل 2 کارگاه و 5 سخنرانی علمی در سال و مشارکت در برگزاری کنگره های علمی سالانه انجمن را عهده دار می باشد.

 

شعب انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران


کنگره مشترک ICRHC ISERB 2017
سایت - پوستر 1 و پوستر 2
سومین کنگره بین المللی تولیدمثل و دومین کنگره بین المللی علوم سلامت باروری و فرزندآوری
محل برگزاری کنگره: تهران، بزرگراه شهید همت غرب، تقاطع شیخ فضل ا... نوری و شهید چمران، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمان ایران، مرکز همایشهای بین المللی رازی
تاریخ برگزاری: 30 اردیبهشت تا 1 خرداد 1396


گزیده خبرهای اخیر مرتبط با انجمن لیست خبرهاکلیات انجمن

هدف اصلی انجمن جنین شناسی و بیولوژی تولید مثل ایران ترویج علم جنین شناسی بالینی و علوم پایه بیولوژی تولید مثل در سطح جامعه دانشگاهی، دانشجویان، عموم مردم و نیز زوج های ناباروراست.
این انجمن از طریق برنامه ریزی و تسهیل پژوهش های پایه و بالینی و کاربردی و همچنین، کمک به انتشار نتایج آن، با گسترش مرزهای علم دراین حوزه و بالابردن سطح آگاهی دانشمندان، پزشکان و عموم مردم، به ویژه زوج های نابارور، می کوشد تا به رشد فعالیت ها در این عرصه کمک کند.
این انجمن با احترام به فعالیت های تخصصی دیگر حوزه های علمی مرتبط، مانند زنان و زایمان، آندرولوژی و ... یاری گرفتن از تجربه ها و دستاوردهای آنان، گام خواهد برداشت.

فراخوان پذیرش عضو

اعضاء هیات موسس با کمال افتخار به استحضار همکاران گرامی، اعضاء محترم هیات علمی و دانشجویان محترم می رساند، انجمن علمی جنین شناسی به تصویب کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی رسیده و آماده پذیرش عضو می باشد.
دانشجویان و دانش آموختگان رشته های علوم پایه پزشکی، بیوشیمی، ایمونولوژی، سلولی _ مولکولی، بیولوژی تکوینی، بیولوژی تولیدمثل، زیست شناسی، پزشکی، دامپزشکی، پیراپزشکی، پرستاری، مامایی و رشته های مرتبط می توانند از هم اکنون با مراجعه به سایت انجمن و مطالعه اساسنامه و شرایط عضویت، نسبت به پر نمودن فرم ثبت نام و پرداخت هزینه آن نسبت به تکمیل مدارک عضویت خود اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر ...

فرم عضویت ...