Skip Navigation Links

 

رویدادها : کارگاه ها، سمینارها، سخنرانی های علمی (برنامه ها، گزارش ها و اخبار)

 

برنامه های انجمن

مصوبه های جلسات هیات مدیره انجمن

دسترسی به این بخش از سایت فقط برای کاربرانی که در سایت عضو بوده و عضویت آنها با پرداخت حق عضویت تایید شده باشد، امکان پذیر است.در صورتی که عضو سایت می باشید لطفا وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید .

برنامه های مرتبط با جنین شناسی، تولیدمثل و بیولوژی

گزارش های مرتبط

عنواندومین سمپوزیوم تازه های جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل در حوزه تحقیقات و درمان توسط انجمن جنین شناسی شعبه اصفهان انجمن برگزار گردید.
 
دومین سمپوزیوم تازه های جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل در حوزه تحقیقات و درمان توسط انجمن جنین شناسی شعبه اصفهان، روز پنجشنبه مورخ 8 بهمن ماه 94 برگزار گردید.
دومین سمپوزیوم تازه های جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل در حوزه تحقیقات و درمان روز پنجشنبه مورخ 8 بهمن ماه 94 توسط انجمن جنین شناسی شعبه اصفهان انجمن در محل سالن همایش پژوهشکده زیست فناوری رویان اصفهان برگزار گردید.
در این سمپوزیوم یکروزه که از ساعت 8 الی 17 در شعبه اصفهان انجمن برگزار گردید بیش از 200 نفر از اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و علاقمندان این حوزه از استانهای مختلف کشور حضور داشتند. محورهایی که در این سمپوزیوم مورد بحث قرار گرفت به شرح می باشد:
سلولهای بنیادی و کاربردهای بالینی آن
مرگ اولیه جنین Early embryonic death
تکنیک های کمک باروری ART
مهندسی بافت
ژنتیک و ایمنی تولیدمثل
اخلاق اسلامی و پزشکی در شبیه سازی
دبیر علمی دومین سمپوزیوم انجمن جنین شناسی: سرکار خانم دکتر مریم استاد شریف و دبیر اجرایی سمپوزیوم: جناب آقای سید حامد خدایی
در این رخداد علمی مهم، تازه ترین دستاوردهای پژوهشی و درمانی در حوزه تولیدمثل در دو بخش سخنرانی و پوستر ارائه گردید و مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ در بخش سخنرانی 20 عنوان در چهار پانل مختلف و در بخش پوستر 21 عنوان مختلف توسط اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و علاقمندان این حوزه از 10 استان کشور ارائه گردید.

تاریخ درج مطلب : 10/11/1394